Polecam również

Ceny w hurtowniach alkoholi

alkohol_hudrtHurtownie alkoholi zwykle do poszczególnych produktów alkoholowych przypisują dwie ceny. Jedna z nich to cena detaliczna, druga zaś hurtowa. Różnice bywają dość duże, w związku z tym oferta takiej hurtowni wydaje się zdecydowanie korzystniejsza, niż ta, jaką prezentują sklepy monopolowe, a nawet niektóre hipermarkety. Ceny są podstawowym powodem, dla którego tak wielu ludzi zaopatruje się w alkohol właśnie w takich hurtowniach.

Hurtownie alkoholi to punkty, w których można kupić praktycznie każdy alkohol, w każdej ilości, w dobrej cenie. Jeżeli w hurtowni tej zaopatruje się ktoś, kto prowadzi swoją działalność i nabywa dużą ilość wybranego trunku, będzie podliczony zgodnie z ceną hurtową. Natomiast gdy ktoś kupuje alkohol do użytku zupełnie prywatnego, będzie musiał zapłacić nieco więcej, po cenie detalicznej. Jednak należy podkreślić, że w dobrych hurtowniach nawet ceny detaliczne nie są aż tak wysokie, jak te w hipermarketach czy supermarketach. Wiadomo, że czasem gdzieś w markecie można trafić na promocję, ale takich specjalnych okazji nie ma zbyt dużo.

Dlatego zwykle każdy, kto potrzebuje dużej ilości alkoholu, rozgląda się za dobrze zaopatrzoną hurtownią (np: http://alkohole.eurocash.pl/). Czasem i tam można liczyć na jakiś rabat. Trzeba tylko porozmawiać z kierownictwem. Ogólnie ceny obowiązujące w hurtowniach są przystępne. Zapewne to dlatego tak wielu ludzi woli zapoznać się z ofertą danego punktu sprzedaży, niż chodząc od marketu do marketu, od jednego sklepu monopolowego do drugiego, szukać okazji cenowych.

Możliwość komentowania jest wyłączona.